Kontaktopplysninger

Evondos holder til i moderne lokaler i Forskningsparken i Oslo, i nærheten av Blindern og Rikshospitalet. For å komme hit kan du ta trikk 17 eller 18 i retning Rikshospitalet, eller t-bane 4 eller 5 i vestgående retning. Om du kommer med bil er det parkeringsplasser i kjelleren under Forskningsparken. Ta heisen til resepsjonen i 1. etasje og skriv deg inn, da får den du skal besøke melding.

EVONDOS AS
Forskningsparken Oslo
Gaustadalleen 21
0349 Oslo

Telefon: +47 22 60 00 19
E-post: info@evondos.no

Jan Arne Jakobsen
Daglig leder
+47 916 51 375
jaj@evondos.com


Marianne Berre

Kontorsjef
+47 916 51 385
marianne.berre@evondos.com

Sven Seljom
Director Nordic Business Development
+47 916 76 040
sven.seljom@evondos.com

Lene Eirin Dahler
Teamleder kundeservice
+47 916 51 377
lene.dahler@evondos.com

Harald Martin Thiis-Evensen
Salgssjef
+47 916 51 378
harald.martin.thiis-evensen@evondos.com

Espen Lundevall
Rådgiver kundeservice
+47 916 51 383
espen.lundevall@evondos.com

Kari Røed
Salgssjef
+47 916 51 376
kari.roeed@evondos.com


Marte Smedstad

Rådgiver kundeservice
+47 916 51 384
marte.smedstad@evondos.com

Interessert i vår tjeneste?

Kontakt oss for mer informasjon og et tilbud tilpasset deres behov:

9 + 15 =